Hotel Bílá Růže


Hotel Bílá Růže se nachází v centru královského města Písek v Jižních Čechách. Hotel nabízí kvalitní ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích se standartním i nadstandartním vybavením.

Pro náročnější klientelu jsou v hotelu k dispozici VIP apartmány a rodinné apartmány s výhledem na řeku Otavu.

V hotelu je WI-FI internetové připojení zdarma. V hotelu naleznete restauraci, lobby bar, hotelový kongresový sál s vybavením nebo vyhlídkovou terasu

V letních měsících podáváme v hotelu snídaně na vyhlídkové terase. Jako nadstandardní službu hotel poskytuje nostop služby v lobby baru a na terase.

 Město Písek


Každý z nich svým způsobem oslavoval město a krajinu. Písek je samozřejmě symbolizován svým nejstarším kamenným mostem, gotickým hradem a věží děkanského kostela, rovněž pocházející z dob rané gotiky. A nesmíme také zapomenout na známou Putimskou bránu, která je opěvována ve známé písni a slavná písecká domovní znamení. Jedno z nich najdete právě na našem hotelu – domu U bílé růže.

Hotel Bílá růže se nachází v historickém centru bývalého královského města Písek. Město Písek, jako přirozené centrum prácheňského regionu je studnicí historie a jeho génius noci je tvořen nejen samotnými památkami, ale také duchem a prací významných osobností, které v Písku působily. Je mnoho významných píseckých rodáků i těch, kteří v Písku nalezli svůj domov. Mezi ně jistě patří Adolf Heyduk, August Sedláček, Mikoláš Aleš, Otakar Ševčík, Karel Klostermann, Fráňa Šrámek, Richard Weiner, Josef Váchal, Jan Pilař a další.